31 maja, 2014

Ręcznie robione śpiewniki weselne


śpiewniki weselne, wesle, zrób to sam

Ciekawym pomysłem na przyjecie weselne mogą okazać się śpiewniki, które wprowadzają luźną i swobodna atmosferę. Spotkałam się z nimi na kilku weselach. Zawsze cieszyły się ogromna popularnością i wszyscy chętnie po nie sięgali. Warto zaskoczyć gości i przygotować dla nich kilka ciekawych atrakcji.

Teraz bez problemu możemy kupić gotowe śpiewniki. Jednak przygotowanie ich samemu nie jest trudne i ma wiele zalet. Po pierwsze mamy pewność, że wszystko będzie spójne i będą one pasowały do stylistyki wesela, sami wybieramy tylko takie piosenki które nas interesują. Kolejnym plusem jest cena, 60 śpiewników kosztowało mnie ok. 100 zł (papier, wydruk, zszywki) sprawdzając ceny śpiewników dostępnych w Internecie za 60 sztuk zapłaciła bym ponad 300 zł!
Śpiewniki nie wymagają dużo pracy. Wystarczy tylko wybrać popularne na weselach piosenki, zrobić lub zamówić projekt okładki. Bez znajomości programów graficznych również można zrobić ciekawą okładkę wykorzystując różne wstążki lub papiery ozdobne. Do składania na pewno przyda się paru pomocników i butelka wina.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz