02 września, 2014

Zaproszenia ślubne ze zdjęciem


zaproszenia, ślub, wesele, grafika weselna, nowoczesne zaproszenia, zaproszenia weselne, zaproszenia ślubne ze zdjęciem, grafitowe zaproszenia

Ręcznie robione zaproszenia cieszą najbardziej. Ostatnio bardzo modne stały się zaproszenia drukowane. Dzięki ciekawej grafice lub po prostu za pomocą zwykłego zdjęcia, można uzyskać wspaniały efekt.

Ja zrobiłam to tak...


zaproszenia ślubne, zaproszenia ze zdjęciem, nowoczesne zaproszenia, zaproszenia drukowane

Wystarczy wybrać ulubione zdjęcie i posiadać podstawową znajomość programu do obróbki (polecam Photoshop).

Na początku ustalamy wielkość zaproszenia. Ja dopasowałam ją do wcześniej zamówionych kwadratowych kopert o wymiarach 14 x 14 cm. Projekt wraz z listą gości zanosimy do drukarni i odbieramy gotowe, wycięte zaproszenia. Potrzebne będą jeszcze wstążki grubości ok 2,5 cm i dziurkacz do wycięcia otworu w kopercie o średnicy ok 4 cm.

DIY, zaproszenia, zaproszenia ślubne. zaproszenia ślubne ze zdjęciem, nowoczesne zorszenia
zaproszenia weselne, zaproszenia, ślub, wesele, grafika weselna
Wygodnym rozwiązaniem są naklejki na kopertę z imieniem i nazwiskiem osoby której chcemy dać zaproszenie. W przypadku gdy zaproszeń jest kilkadziesiąt bardzo ułatwi to zadanie.


zaproszenia ślubne, ślub, zaproszenia


Moja propozycja to prosty sposób na nowoczesne i ciekawe zaproszenie, którym wszyscy byli zaskoczeni.


7 komentarzy:

 1. Podoba mi się mocno kolorowy akcent, to chyba faktycznie może zaskoczyć, bo nie jest konwencjonalne ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jakie cudne, my tez robiliśmy zaproszenia ślubne sami i zawieszki na alkohol, wyszło tak jak nam się marzyło, a wszyscy stwierdzili, że to wesele było takie "nasze" fajnie zrobić coś samemu, bardzo duża jest z tego potem satysfakcja :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam,
  bardzo podobają mi się Państwa zaproszenia ślubne. Wraz z narzeczonym również tworzymy swój własny projekt. Mogłaby Pani podpowiedzieć gdzie zakupiła te piękne, czarne kokardki? Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wstążka zamówiona na allegro, najbardziej się opłaca:)

   Usuń
 4. Czy mogłabym wiedzieć co należy wpisać aby wyszukać na allegro taką kopertę? Szukam i szukam i nic :(
  Dziękuję !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja szukałam pod hasłem "biała koperta kwadratowa" było kilka rozmiarów do wyboru. Niestety było to rok temu. Pozdrawiam :)

   Usuń
 5. Bardzo mocno podobają mi się wszystkie tego typu pomysły na zaproszenia. Genialnie też wyglądają jak są na nich kokardki i wstążki bo dodają jeszcze delikatności. Sama próbowałam robić z połączeniami różnych warstw papieru czyli coś takiego http://www.open-youweb.com/jak-zrobic-zaproszenia-na-slub/ choć nie jest to za łatwe i mi nie wychodziło za pięknie. A może ktoś umie powiedzieć jak zrobić efekt postarzania kartki, tak jak by wyglądał na pergamin?

  OdpowiedzUsuń